Prokhard Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy nad własnym oprogramowaniem. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas licznych wdrożeń systemów informatycznych, pozwoliły nam również na bieżące monitorowanie zmian zachodzących na rynku IT. Dzięki tym informacjom i prowadzeniu setek analiz przez doświadczony zespół analityków, opracowaliśmy nowoczesne sposoby doradztwa przedsiębiorstwom w zakresie strategii IT.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie:

  • Wyboru najlepszego rozwiązania informatycznego uwzględniającego specyficzne warunki przedsiębiorstwa,
  • Planowania i monitorowania procesów produkcji i zwiększania jej efektywności,
  • Pomocy w efektywnym zarządzaniu danymi,
  • Bezpieczeństwa systemów informatycznych i zgromadzonych w nich danych,
  • Efektywnego wykorzystania i planowania zasobów informatycznych,
  • Wdrożenia profesjonalnej Platformy informatycznej integrującej środowisko IT w przedsiębiorstwie,
  • Profesjonalnych szkoleń dla pracowników z zakresu wdrażanego systemu,
  • Wsparcia technicznego i opieki software'owej,
  • Aktualizacji i rozwoju technologicznego systemu,

Skontaktuj się z nami. Podzielimy się zdobytą wiedzą i ponad 20 letnim doświadczeniem.

Wyżej wymienione doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie jednego z najbardziej funkcjonalnych systemów do zarządzania przedsiębiorstwami produkcyjnymi Platformy Hetman. Dzięki temu proponujemy wdrożenie zintegrowanej platformy informatycznej, którą dopasowujemy według potrzeb do każdego rodzaju przedsiębiorstwa i jego produkcji. Dzięki zastosowaniu unikatowych algorytmów w postaci zaawansowanych technologii produkcji, jesteśmy w stanie nie tylko ewidencjonować produkcję na każdym z jej etapów, ale również sterować jej procesami, przy jednoczesnej wymianie danych i obiegu dokumentacji z księgowością.

Jesteśmy również producentem rozwiązań dedykowanych. Dysponujemy najwyższej klasy zespołem programistów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz mając na uwadze, jak najlepsze wykorzystanie potencjału intelektualnego naszego personelu, przyjmujemy zlecenia na wykonanie najbardziej nietypowych i unikalnych rozwiązań informatycznych. Przy realizacji projektów stosujemy najnowsze technologie w dziedzinie inżynierii oprogramowania oraz wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki programistyczne. Podejście takie gwarantuje naszym zleceniodawcom uzyskanie najwyższej jakości produktów informatycznych oraz ich krótki czas realizacji w rozsądnej cenie.