PLASTPOL 2015

PLASTPOL 2015
Opublikowano: 2015-06-30 w Targi
W dniach 26-29 maja 2015 roku mieliśmy przyjemność brać udział w XIX Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL.
Wydarzenie to należy do jednych z najbardziej znanych targów skierowanych do branży zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych w Europie. Podczas tegorocznej edycji było ponad 800 wystawców z 30 krajów całego świata oraz, odwiedziło je ponad 18 000 specjalistów i osób zainteresowanych innowacjami w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Na Targach byli obecni przedstawiciele wszystkich grup branży, do których można zaliczyć: dystrybutorów form i narzędzi, firmy tworzywowe, jak i producentów maszyn. Podczas wydarzenia odwiedzający mogli zapoznać się również m.in. z nowoczesnymi maszynami i urządzeniami do przetwórstwa tworzyw, technologią recyklingu, jak i z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem.

Firma Prokhard wpisując się w zakres targów, propagowała rozwiązania wspierające firmy z sektory przetwórstwa tworzyw sztucznych w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwami poprzez stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Podczas wydarzenia prezentowaliśmy m.in. możliwości optymalizacji planowania i rozliczania produkcji na podstawie systemu informatycznego Platforma Hetman.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom odwiedzającym targi, a w szczególności tym, którzy odwiedzili nas na naszym stoisku. Zapraszamy do kontaktu i pamiętajcie, że zawsze służymy doradztwem w zakresie doboru systemu IT.
Treści Powiązane