Targi Technologii Izolacyjnych IZOLACJE

Targi Technologii Izolacyjnych IZOLACJE
Opublikowano: 2015-02-25 w Targi

Następnym ważnym wydarzeniem w którym braliśmy udział były Targi Technologii Izolacyjnych IZOLACJE. Odbyły się one w Centrum Targowo Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 20-22 lutego 2015.

Targi te mają na celu propagację produktów i technologii z zakresu technik izolacyjnych. Przyczyniają się do wzrostu świadomości użytkowników na temat efektywności energetycznej budynków przemysłowych i mieszkalnych. Propagują rozwiązania zmniejszające straty ciepła i mają na celu efektywną ochronę środowiska. Wpisując się w nurt tych działań firma PROKHARD propagowała rozwiązania wspierające producentów w efektywnym zarządzaniu ich przedsiębiorstwami przez stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Podczas wydarzenia prezentowaliśmy zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem Platformę HETMAN.

Dziękujemy wszystkim gościom odwiedzającym targi, a w szczególności tym, którzy zaszczycili nas swoimi odwiedzinami na naszym stoisku. Zapraszamy do współpracy i pamiętajcie, że zawsze służymy doradztwem w zakresie doboru systemu IT. PROKHARD.

Treści Powiązane