MTAS FruitPRO 2015

MTAS FruitPRO 2015
Opublikowano: 2015-02-17 w Targi

W dniach 15-16 stycznia braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Agrotechniki Sadowniczej FruitPRO 2015. Wydarzenie to po raz pierwszy odbyło się w Warszawskim Centrum Expo XXI. Tradycyjnie sadownicy z całej Polski spotkali się z producentami nowoczesnych rozwiązań do szeroko rozumianej ochrony sadów.

Oprócz producentów maszyn, urządzeń czy środków ochrony roślin, wystawcami były również przedsiębiorstwa oferujące nawozy, oraz firmy oferujące systemy informatyczne dla branży. W dzisiejszych czasach nowoczesny sadownik nie może dobrze prosperować bez maszyn, komputerów i systemów informatycznych obejmujących swoim działaniem wszystkie aktywności związane z uprawą owoców.

Tego typu rozwiązania prezentowała firma PROKHARD, której zintegrowany system zarządzania Platforma HETMAN cieszy się coraz większym zainteresowaniem sadowników skupionych w grupach producenckich. System ten daje swoim użytkownikom pełną kontrolę nad procesami produkcyjnymi i biznesowymi zachodzącymi w całym cyklu uprawy, przetwórstwa i dystrybucji owoców i ich przetworów. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy do dalszej owocnej współpracy.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji firmy podczas targów: https://www.youtube.com/watch?v=48FXkB-xcOI